• Dil:

Tüm Kategoriler

Şu aralar yine velilerin en çok düşündüğü konulardan birisi çıktı almak.Çıktı için zaman zaman fotokopi merkezlerine müracaat edilir zaman zaman ise kendimiz evde çıktı almaya çalışırız. Burada önemli konulardan birisi hem kaliteli hem de ucuz baskı maliyetleridir. Kartuşlu ya da mürekkepli dediğimiz yazıcılar çoğu zaman ucuza satın alabileceğimiz alternatifler sunar. İlk planda velilere cazip gelebilir. Fakat kartuşların çabuk bitmesi ,baskı sayısının az olması, doldurulsa bile bir süre sonra bozulması gibi faktörler maliyet artırıcı unsurlardır. 

Diğer yandan tonerli dediğimiz toz materyal kullanan lazer (laser) yazıcılar ise baskı çıktı sayısı açısından daha fazla çıktı alınabilen, beklediği zaman kartuş gibi kurumayan bir yapıya sahiptir. 

Başlangıç maliyeti biraz yüksek olsa da lazer (laser) yazıcılar daha çok tercih edilmektedir. İkinci el bulabileceğiniz bir lazer (laser) yazıcı işinizi rahatlıkla görecektir.

Graficopy Samsun'da ikinci el yazıcı konusunda da söz sahibi bir firmadır. Bu konuda bize 0362 431 76 77 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.